Úvod 9 Naši lidé 9 Tomáš Jager
Tomáš Jager

Tomáš Jager

manažer, předseda školské komise

Dětství jsem strávil v rodné Ostravě. Ale jak šel čas, najednou jsem se ocitl v Líšni . Byl to pro mne návrat ke kořenům, do historicky rodné obce. Naši předkové přišli do Líšně z Bavorska již v 16. století. Od té doby zde Jagerovi žili. V součsné době již v Líšni bydlím 20 let.
Vystudoval jsem Gymnázium Elgartova a Pedagogickou fakultu UJEP. Pracoval jsem několik let ve školství, následně řadu let v bankovnictví, podnikal jsem v oblasti vzdělávání dospělých. V současné době pracuji v nadnárodní firmě na pozici manažera.
Hrál jsem aktivně lední hokej (25 let), nyní se ve volných chvílích věnuji hlavně synům, v létě kolu a v zimě lyžím.
Politice se věnuji mnoho let, vždy jako řadový člen. Poslední dva roky jsem předseda školské komise na MČ Brno-Líšeň. Ve školské komisi se řešíme především úkoly, které jsou podkladem pro rozhodování Rady MČ Brno-Líšeň.
Osobně se chci zaměřit na podporu státních, ale i soukromých školských subjektů působících v Líšni. Chtěl bych především zvýšit kvalitu vzdělávání, pomáhat při realizaci nových vzdělávacích projektů a podporovat rozšiřování spektra volnočasových aktivit dětí z Líšně

Galerie